Aktualności
Street Dance Academy
Marcinkowice

Zajęcia taneczne w Marcinkowicach prowadzone są od 2012 roku. Początkowo były to zajęcia raz w tygodniu jednak z czasem zaagangażowanie naszych maluchów było tak duże, że poszerzyliśmy nasz...

INSTRUKTORZY

Szymon Szczerba

Szymon swoją przygodę z tańcem rozpoczął 7 lat temu we wrocławskiej szkole tańca Esens. Przez rok uczęszczał na lekcje tańca towarzyskiego, po czym przebranżowił się na newage, ucząc się pod okiem Michała Czyżewskiego i Pawła Gaja. Obecnie związany ze studiem Street Dance Academy, które od początku pomagał tworzyć.

Tańcząc z grupami Replay, Introligatoria, Bejzik, nabierał doświadczenia na wielu zawodach tanecznych (2 miejsce na World of Dance w Berlinie i Wyróżnienie na World of Dance w Hollandii wraz z grupą Super 6), biorąc udział w spektaklach : „Pamiętnik”, „Przemijanie”, „Opowieści Arturiańskie”, czy tańcząc na takich imprezach masowych jak „One year to go” czy „Mecz Gwiazd” . Oprócz tego kilkakrotnie wyjeżdżał szkolić się do Londynu (Pinapple Dance Studio, Studio 68), USA (Movement Lifestyle Studio, Debbie Reynolds Dance Studio).

Od dwóch lat prowadzi zajęcia w Polsce i za granicą (Włochy, Anglia). Na lekcjach mówi przede wszystkim o stylu i muzyce. Choć dla niego taniec to dobra zabawa, to podczas zajęć wiele wymaga od uczniów jak i od siebie.

szymon szczerba

Street Dance Academy
Marcinkowice

Telefon: +48 502 161 572
E-mail: michal.czyzewski@s-d-a.pl