Aktualności
Street Dance Academy
Marcinkowice

Zajęcia taneczne w Marcinkowicach prowadzone są od 2012 roku. Początkowo były to zajęcia raz w tygodniu jednak z czasem zaagangażowanie naszych maluchów było tak duże, że poszerzyliśmy nasz...

INSTRUKTORZY

Edyta Rokita

Już przed swoimi pierwszymi zajęciami wiedziała, że chce tańczyć. Pierwsze kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury we Wrocławiu w zespole cheerleaders.. Jako tancerka i liderka zespołu brała udział w licznych pokazach i turniejach, m.in. Mistrzostwach Polski, Basketmanii i Primavera Salsa Open. Kilka lat spędzonych w zespole pozwoliło jej ugruntować umiejętności z techniki (klasyka i akrobatyka), oswoić ciało z ciężkimi treningami, a precyzja i gibkość weszły jej w krew.

Obecnie związana jest ze studiem Street Dance Academy, którego założycielami są Michał i Piotr Czyżewscy. Od 2012 roku tańczy w grupie Ladies Crew prowadzonej przez Barbarę Olech i Michała Czyżewskiego, gdzie oprócz szeroko pojętego Street Dance, główny nacisk stawia się na Ladies Style, czyli m.in. taniec na szpilkach i ekspresję kobiecości. Wraz z grupą ma na swoim koncie wiele osiągnięć, projektów i występów na takich wydarzeniach jak Olimpiada Kreatywności, MMA we Wrocławiu, kręcenie serialu TVP „Bodo”. Aktualnie trenuje również z SUPER 6.

Edyta uwielbia wyzwania, stale się rozwija, regularnie uczestniczy w międzynarodowych warsztatach z najlepszymi nauczycielami z całego świata i kraju. Swoje doświadczenie zdobywała także w Los Angeles, doskonaląc umiejętności w studiach Movement Lifestyle oraz Debbie Reynolds.

bio3-462×600

Street Dance Academy
Marcinkowice

Telefon: +48 502 161 572
E-mail: michal.czyzewski@s-d-a.pl