Dorota ‚Doris’ Jezierska

DOROTA JEZIERSKA


Dorota „Doris” Jezierska, zaczęła tańczyć w wieku 8 lat, w szkole tańca nowoczesnego Danselen prowadzonej przez Elenę Grendę. Już jako mała dziewczynka pokochała taniec i to on stał się jej największą pasją w życiu, tak pozostało aż do dziś. Wraz ze swoją ekipą brała udział w zawodach, w tym Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Świata, organizowali wspólnie pokazy.

Obecnie związana jest ze studiem tanecznym Street Dance Academy, którego założycielami są dwaj bracia Michał i Piotr Czyżewscy i należy do SDA Artistic Agency. Na początku tańczyła w grupie Bejzik, jednak teraz tworzy wraz z Pauliną „Niunią” Narożnik, Barbarą Olech, Pawłem „Bulim” Kokowskim, Piotrem „Czyżem” Czyżewskim oraz Michałem „Wisienem” Czyżewskim ekipę SUPER 6. Jako grupa mają na koncie wiele sukcesów, w tym 2 miejsce na World of Dance w Berlinie czy pierwsze miejsce na eliminacjach do Mistrzostw Świata w Blackpool.

Ciągle się rozwija, biorąc udział w warsztatach w Polsce jak i za granicą (Londyn) prowadzonych przez światowych choreografów. Już niejednokrotnie miała okazję brać udział w spektaklach tanecznych min. : „Pamiętnik”, „Przemijanie” , „Opowieści Arturiańskie” oraz w projektach Follow Your Dreams. Na swoich zajęciach daje z siebie wszystko i tego samego oczekuje od swoich uczniów. Stara się nauczyć ich jak najwięcej i przekazuje dużo pozytywnej energii, co sprawia, że taniec staje się dobrą zabawą.