SDA Summer Camp 2018 – Międzynarodowe Warsztaty Taneczne

SDA Summer Camp 2018 – Międzynarodowe Warsztaty Taneczne

SDA SUMMER CAMP 2018

Międzynarodowe Warsztaty Taneczne
To zdecydowanie jedne z najbardziej znanych i najlepszych jakościowo warsztatów tanecznych w Polsce, cieszące się również doskonałą renomą w całej Europie, w czasie których zajęcia prowadzą najlepsi choreografowie i pedagodzy z USA, a uczestnicy biorą udział w lekcjach z najwyższej tanecznej półki.

Staramy się, aby nasz Camp dawał jego uczestnikom wszystko to, czego potrzebują. Zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie, którym nas obdarzacie jest bezcenne, dlatego każdego roku modyfikujemy nasze założenia, aby spełnić Wasze oczekiwania. Wierzymy, iż nasza filozofia tworzenia Campa zagwarantuje Ci maksymalny rozwój oraz sprawi, iż przeżyjesz doświadczenie unikatowe, trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

To co wyróżnia SDA Summer Camp to autentyczna troska o rodzinną i ciepłą atmosferę, tak aby każdy z uczestników miał poczucie, iż Camp tworzony jest z myślą właśnie o nim. Obecność SDA w tanecznym community od kilkunastu lat i zdobyta w tym czasie wiedza „know how” sprawia, iż z powodzeniem wcielamy w życie autorskie pomysły, dzięki czemu poziom Campu każdego roku uznawany jest przez uczestników i nauczycieli jako jeden z najwyższych w Europie.

Więcej informacji: sdacamp.pl

Kiedy?

16-25 sierpnia 2018

Gdzie?

Centrum Kongresów i Rekreacji
„ORLE GNIAZDO”

ul. Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk

Za ile?

Cena: od 1479 zł

Zapisy oraz płatność

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez stronę – Zapisz się online