Zwycięstwa

Zwycięstwa

Marcowe zwycięstwa

Nie zmiernie miło nam poinformować, że w miesiącu marcu bardzo wiele naszych formacji, solistów i duetów pokazały najwyższą klasę na różnych zawodach tanecznych. Poniżej wyniki zawodów:

Dancehall or Die edycja Special Gyal – Poznań

Formacje pow. 16 lat
2 miejsce – Moun Inik

Złotoryja Dance Arts Festival – 10 marca

Solo do 7 lat:
5 miejsce – Lena Kaszubowska – SDA Złotoryja

Solo 8-11 lat:
4 miejsce – Emilka Zatwardnicka – SDA Złotoryja
6 miejsce – Emilka Kamyczek – SDA Wrocław
8 miejsce – Gabrysia Charęza – SDA Złotoryja

Solo 12-15 lat:
5 miejsce – Kamila Łozowska – SDA Złotoryja

Solo pow. 15 lat:
1 miejsce – Marcel Hryniuk – SDA Złotoryja

Duety 8 – 11 lat:
2 miejsce – Ewelina Kochany i Marta Krzeszowiec – SDA Wrocław
7 miejsce – Gabrysia Charęza i Natasza Kapral – SDA Złotoryja

Duety 12-15 lat:
1 miejsce – Emilka Kolendowicz i Kinga Kałuża – SDA Wrocław
2 miejsce – Maja Raźny i Aleksandra Skóra – SDA Wrocław
3 miejsce – Sasha Revachko i Julia Tarnowska – SDA Wrocław

Duety pow. 15 lat:
1 miejsce – Wiktoria Stasiak i Martyna Bilińska – SDA Wrocław
2 miejsce – Paula Bryjka i Magda Tokarz – SDA Wrocław
5 miejsce – Anna Żelaśkiewicz i Marcel Hryniuk – No Name/SDA Złotoryja

Formacje do 7 lat:
4 miejsce – Mikro Paka – SDA Złotoryja
5 miejsce – Bąbel Skład – SDA Złotoryja

Formacje 8 – 11 lat:
4 miejsce – Dropsiki – SDA Złotoryja
5 miejsce – Mini Paka – SDA Złotoryja
7 miejsce – Bazar – SDA Wrocław

Formacja 12-15 lat
1 miejsce – M&Ms – SDA Wrocław
3 miejsce – 71 Team – SDA Wrocław

Formacje pow. 15 lat:
1 miejsce – D TEAM – SDA Wrocław
4 miejsce – Konkret – SDA Wrocław
5 miejsce – Finesse – SDA Wrocław

Przekręt 2018 – 12-15 marca Wrocław

Kategoria taniec:
1 miejsce – Konkret
2 miejsce – Moun Inik

Street Dance Story – 2-4 marca Wrocław

Duety hip-hop pow. 15 lat
3 miejsce – Bryjka Paula i Tokarz Madzia

Formacje hip-hop pow. 15 lat
3 miejsce – D-Team

Comania – 24 marca Nowa Ruda


Formacje hip-hop12-15 lat:
2 miejsce – M&Ms – SDA Wrocław

Formacja hip-hop do 8 lat
1 miejsce – Bąbel Skład – SDA Złotoryja
Złote Wyróżnienie – Mikro Paka

Formacje hip-hop do 11 lat
3 miejsce – MINI PAKA

Formacje showdance do 11 lat
2 miejsce – MINI PAKA

Miniformacje hip-hop do 11 lat
3 miejsce – MINI PAKA

Poniżej galeria zdjęć z różnych zawodów naszych ekip: