TANIEC W CZASACH ZARAZY (PREMIERA)

Jak dziś TAŃCZYĆ? Świat stanął, ale to nie znaczy, że Ty też musisz. Przeczytaj i działaj !Myślimy i czujemy podobnie jak Ty. Cała ta sytuacja kompletnie nam się nie podoba. Doskonale też wiemy, że tańczące osoby przeżywają sinusoidę nastrojów, jeśli chodzi o swoją pasję. To chyba normalne. Normalnym jest też fakt, że nie na wszystko mamy wpływ… dlatego skupmy się na tym, na co mamy. Postaramy się podrzucić Ci kilka naszych przemyśleń na temat „ Tańca w tym dziwnym czasie”. Mamy nadzieję, że jeśli masz chandrę, zmienią one choć trochę Twoje spojrzenie na tą sytuacje.

Jak to jest prowadzić GRUPĘ taneczną

Grupa M&Ms ponownie kwalifikuje się na FINALS. A jak oczami trenerów wygląda praca z ekipą taneczną? FINALS to prestiżowe zawody taneczne w Hannoverze. Są pierwszym europejskim wydarzenim wzorowanym na BODY ROCK czyli kultowych zawodach tanecznych odbywających się każdego roku w San Diego. Przepustką do wystąpienia na scenie FINALS jest video preselekcja. Na jej podstawie organizatorzy zapraszają wybrane teamy do udziału. Grupa M&Ms zakwalifikowała się tam drugi rok z rzędu.

Reggaeton - trudne słowo czy taniec

Słowo REGGAETON mało Ci mówi ? Przeczytaj wywiad z Kayką. Masa wiedzy i pasji w jednym miejscu.

SDA: Cześć Kaya powiedz kim jesteś i co masz wspólnego z Reggaetonem ?
Kaya: „Nazywam Kayka Sadowska i reggaetón pojawił się w moim życiu około 10 lat temu. Najpierw jako muzyka, później jako taniec. Tańczę salsę i tańce afrokubańskie od około 15 lat, także moment spotkania z reggaetonem, pochodzącym z Puerto Rico, ale szeroko propagowanym w Ameryce Łacińskiej, był tylko kwestią czasu”

DANCEHALL na MAXA czyli MONSOON w akcji

DANCEHALL mocno Cię kręci ? Przygotowaliśmy mały rzut oka na taneczny backstage. Sprawdź!
Często prezentujemy Wam to co jest efektem pracy naszych grup i instruktorów. Jednak jest to jedynie wierzchołek góry lodowej. Cała reszta dzieje się pod powierzchnią. Co pod nią znajdziecie ? Pasję, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnych wibracji. Dzisiaj trochę o „tanecznej kuchni” opowie Wam nasza instruktorka Agata Ligas. A potrafi opowiadać bardzo ciekawie: