Informacje o zajęciach w Złotoryi , Nowy Sezon 2016 już ruszył!

Informacje o zajęciach w Złotoryi , Nowy Sezon 2016 już ruszył!

Street Dance Academy to szkoła tańca dla której nie ma ograniczeń! Od 15 października 2011 kolejna siedziba SDA znajduje się w Złotoryi ,gdzie przy współpracy z Fundacją Rozwoju Człowieka „Trood” realizowany jest projekt „Złotoryja tańczy”. SDA razem z Fundacja „Trood” stawia na rozwój człowieka już od najmłodszych lat. Projekt kierujemy do osób w każdym wieku, które lubią aktywnie spędzać czas, pragną poznać tajniki nowoczesnych metod tanecznych lub pogłębiać swoje dotychczas nabyte umiejętności taneczne.

Chcemy w profesjonalny sposób i w przyjaznej atmosferze zapewnić rozwój taneczny dzieciom i młodzieży ze Złotoryi i okolic, a także” otworzyć” im nowe drogi rozwoju poprzez organizację profesjonalnych zajęć tanecznych i ruchowych z udziałem doświadczonych instruktorów tańca z Wrocławia. Mamy nadzieję zaszczepić w mieszkańcach Złotoryi pasje do tańca.

Zajęcia dwa razy w tygodniu są prowadzone przez instruktorów „Street Dance Academy”, którzy pochwalić się mogą nie tylko świetnymi umiejętnościami tanecznymi, ale także bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Pod ich okiem uczestnicy mają okazję poznać takie techniki tańca jak: hip-hop, new age, jazz funk, top rocking, street dance.

Więcej informacji, aktualne wydarzenia i relacje na fan page’u SDA Złotoryja.