POZAkrokami

POZAkrokami

Po Za Krokami

PO ZA KROKAMI – program dla młodych nauczycieli tańca i choreografów (Niunia & SDA)

Program „POZAkrokami” stworzony został w kooperacji Pauliny Narożnik i studia Street Dance Academy. Kierujemy go do młodych nauczycieli tańca i choreografów, którzy już uczą, są instruktorami grup tanecznych lub profesjonalnie zajmują się tańcem i pragną rozwinąć swoje umiejętności w materii nauczania tańca❤️ Poznajcie szczegóły:

🔹 CO I DLA KOGO ?

➡️ Nauczyciel tańca nierzadko pełni rolę autorytetu przekazującego nie tylko wiedzę i umiejętności taneczne, ale także wartości, które kształtują młode osoby zarówno jako tancerzy, ale przede wszystkim ludzi. Program „POZAkrokami” ma pomóc zdobyć praktyczne umiejętności, w obu tych aspektach.

➡️ Dzięki nim Wasza praca w roli nauczyciela będzie bardziej efektywna, trafniejsza jakościowo oraz satysfakcjonująca dla obu stron procesu edukacyjnego, zarówno w wymiarze czysto tanecznym jak i ogólnoludzkim.

➡️ Pragniemy wykorzystać potencjał każdego uczestnika w rozwijaniu innych i umiejętność dzielenia się swoimi umiejętnościami, tak by robili to w sposób świadomy, odpowiedzialny i skuteczny.

🔹 FORMUŁA I CO PO PROGRAMIE ?

➡️ Program „POZAkrokami” składać się będzie z 4 ETAPÓW, a każdy etap to jeden weekend w miesiącu. Dodatkowo każdy z etapów zbudowany jest z trzech bloków tematycznych:

✔️ Prowadzenie zajęć w praktyce i teorii

✔️ Budowanie świadomości ruchowej, muzycznej i nie tylko

✔️ Choreografia i teoria muzyki

➡️ Warunkiem przejścia do każdego kolejnego poziomu programu jest uczestnictwo w każdym poprzedzającym go etapie.

☑️ Po ostatnim IV etapie programu “POZAkrokami” uczestnicy przystąpią do testu sprawdzającego zdobyte podczas kursu umiejętności i wiedzę, po którym otrzymają certyfikat ukończenia programu🔥

☑️ STREET DANCE ACADEMY ze swojej strony przygotuje indywidualne promesy ułatwiające zdobycie stanowiska instruktora w SDA ( w ramach możliwości studia ) oraz rekomendacje ułatwiające zdobycie takiego stanowiska w innych studiach tańca 🔥

🔹 CO WYRÓŻNIA PROGRAM ?
Poza indywidualnym podejściem ( grupa liczyć będzie 7-10 osób ) jest pełne sfokusowanie na roli nauczyciela, która obejmuje funkcje instruktora, ale przy tym wykracza poza nie. W rozumieniu programu, nauczyciel edukuje oraz uświadamia swoich studentów tanecznie i MUZYCZNIE, buduje zaufanie w grupie oraz współtworzy bezpieczną przestrzeń do ekspresji, pobudzania kreatywności, wzmacniania poczucia wartości i autonomii. Jego odpowiedzialnością jest służenie pomocą i radą, ale jednocześnie szacunek i wsparcie w dokonywaniu podjętych przez uczniów decyzji.

SYLWETKA PROWADZĄCEJ
Paulina „Niunia” Narożnik w Teście Talentów Gallupa „Rozwijanie Innych”, „Empatia” i „Odpowiedzialność” znajdują się w TOP 5 jej mocnych stron. Jest jedną z najbardziej cenionych nauczycielek w naszym kraju, prowadziła warsztaty na największych polskich warsztatach, doceniona także na arenie europejskiej. Od wielu lat z powodzeniem prowadzi zajęcia i rozwija grupy taneczne, dzięki czemu zdobyła ogromne doświadczenie pedagogiczne i taneczne. Jest nauczycielką tańca z powołania a rozwój innych jest dla niej ogromną pasją. Pracując z ludźmi stara się robić to jak najlepiej i odpowiedzialnie, poświęcając temu całe moje serce ❤️

🔹 KONKRETY

Program składa się z 4 etapów ( każdy etap to 8H zajęć, 10.00-14.00 każdego dnia ), które odbędą się w następujących terminach:

Terminy:
I ETAP – 7-8 listopada
II ETAP – 12-13 grudnia
III ETAP – 9-10 stycznia
IV ETAP – 13-14 luty

Po Za Krokami

Kiedy?

I ETAP – 7-8 listopada
II ETAP – 12-13 grudnia
III ETAP – 9-10 stycznia
IV ETAP – 13-14 luty

Gdzie?

Studio SDA
ul. Nabycińska 19
Wrocław

 

Za ile?

Cena:

Pojedynczy etap – 400zł
Cały program – 1400zł ( 200zł ZNIŻKI )

Minimalna liczba osób koniecznych dla każdego etapu to 7, maksymalna 10

Zapisy oraz płatność

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez stronę – Zapisz się online

Wpłaty należy dokonać do 4 dni roboczych od zapisu:
(tylko wpłata gwarantuje miejsce na programie)

Nr konta: 79 1050 1575 1000 0090 6566 7793

Street Dance Academy Michał Czyżewski
ul. Drzewieckiego 5/21, 54-129 Wrocław
Tytulem: Wejście na salę, imię i nazwisko

lub bezpośrednio w recepcji SDA.
Więcej informacji: Michał Czyżewski – 502 161 572