Warsztaty high heels z Patrykiem Rożnieckim

Warsztaty high heels z Patrykiem Rożnieckim

Patryk Rożniecki

WARSZTATY ODWOŁANE !

Informujemy, że z powodu wycofania się paru osób oraz brak terminowych wpłat warsztaty z Patrykiem zostają odwołane. Do zobaczenia na następnych warsztatach.

P

atryk systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Rey, Magdalena Welc, Pinawella, Feel, Justyna Steczkowska oraz Sorry Boys.

W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całe swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

High Heels to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec – muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w was.

Plan warsztatów High Heels: 1,5h High Heels Foundation (Podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz stretching) 1,5h High Heels Choreo (Zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)

Kiedy?

26 marca 2019

Gdzie?

Studio SDA
ul. Nabycińska 19
Wrocław

Za ile?

Cena: 99 zł (SDA Teams: 89 zł)

Plan

13:00 - 14:30pierwsza lekcja
14:30 - 16:00druga lekcja

Zapisy oraz płatność

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez stronę – Zapisz się online

Wpłaty należy dokonać do 4 dni roboczych od zapisu:
(tylko wpłata gwarantuje miejsce na warsztatach)

Nr konta: 79 1050 1575 1000 0090 6566 7793

Street Dance Academy Michał Czyżewski
ul. Drzewieckiego 5/21, 54-129 Wrocław
Tytulem: Wejście na salę, imię i nazwisko

lub bezpośrednio w recepcji SDA.
Więcej informacji: Michał Czyżewski – 502 161 572