Zajęcia online

Zajęcia online

Pomagaj TAŃCZĄC

W ramach SDAONLINE odpalamy OTWARTE klasy, z których 15% wpływów wspomoże służby medyczne. Sprawdź szczegóły!

P

odobnie jak wiele osób znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, wynikającej z konieczności zamknięcia studia i jak wiele osób teraz, walczymy o przetrwanie. Równocześnie czujemy, że niesienie POMOCY i SOLIDARNOŚĆ z innymi wpisane w DNA naszego studia, powinny dawać o sobie znać właśnie w takich chwilach jak dziś. Chcąc dać coś od siebie, ruszamy z poniższą inicjatywą.

Uruchamiamy pełnowymiarowe KLASY TANECZNE ONLINE otwarte dla WSZYSTKICH chętnych. Część wpływów z każdej klasy PRZEZNACZYMY na niezbędną POMOC dla pracowników placówek medycznych. Po każdym tygodniu klas zebrane pieniądze przekazywane będą na akcję „GRAMY DLA KOSZAROWEJ”

Chcesz dołączyć ? Świetnie oto co trzeba zrobić:

  • Zapisując się dostaniesz przypisany do zajęć link z instrukcją,
  • Zajęcia opłacasz BLIK-iem, zajmuje to 15 sekund lub tradycyjnym przelewem,
  • Po wszystkim dostajesz dostęp do zajęć i czekasz na ich start.

#pomagajtanczac

NOWOŚĆ: Jeśli w dniu 12 marca 2020 roku miałeś ważny karnet na zajęcia taneczne w naszym studio teraz możesz go wykorzystać na zajęciach online. Wybierz zajęcia z grafiku poniżej, zapisując się na zajęcia w uwagach podaj na jakie zajęcia jest Twój karnet oraz jego numer (znajdziesz go z tyłu karnetu). Z racji iż każdy karnet sprawdzany jest ręcznie prosimy nie zapisywać się w ostatniej chwili bo może on nie zostać zweryfikowany.

Kiedy?

Za ile?

Cena: 20 zł / zajęcia

Pamiętaj, że 15% z każdych zajęć przekazujemy na akcję
#graMYdlaKOSZAROWEJ