GRUPY WIEKOWE

Staramy się zrozumieć dziecko i jednocześnie rodzica, dlatego stawiamy na wszechstronny rozwój pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Dziecko na naszych zajęciach pozna podstawowe style taneczne takie jak towarzyski, balet, jazz, hip-hop czy new age na który kładziemy największy nacisk. Dzieci, które uczęszczają do nas na zajęcia stają się bardziej otwarte, komunikatywne oraz radosne, ponieważ mogą miło spędzić czas wśród swoich rówieśników. Taniec jest bardzo ważny już od najmłodszych lat ponieważ kształtuje sylwetkę. U dziewczynek wyrabia grację, chłopcy zaś stają się gentelmanami.

Zajęcia dla młodzieży prowadzone są na dwa różne sposoby. Pierwszy to zajęcia zajęcia otwarte gdzie każdy chętny może przyjść na zajęcia i spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie w studiou SDA. Drugi rodziaj grupy dla bardziej wymagających to grupy zamknięte, które trenują co najmniej dwa razy w tygodniu po 1,5h, przygotowując się do różnego rodzaju pokazów, zawodów czy spektakli tanecznych. Nasi instruktorzy kładą nacisk na wiedzę nie tracą przy tym zabawy, która również jest bardzo ważna w tańcu.

W naszym studiu nie ma ograniczeń, dlatego jeśli jesteś osobą dorosłą i nurtuje Cię pytanie „Czy to aby nie jest za późno?” porzuć wszelkie wątpliwości. Nasi instruktorzy to pełni pasji profesjonaliści, którzy znakomicie radzą sobie z osobami w każdym wieku, w przystępny sposób poprowadzą Cię po drogach tanecznej przygody, którą pragniesz przeżyć. Miła atmosfera, bezstresowy sposób prowadzenia zajęć, ogromna dawka pozytywnej energii to tylko niektóre przyjemności, które czekają na tych wszystkich mających już nieco więcej niż „naście” lat.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Zajęcia prowadzone są w wymiarze 1,15h w tygodniu. Skierowane są do osób całkowicie początkujących, które chcą nauczyć się wszystkiego od samego początku. Na tych zajęciach będziemy uczyć pojedynczych kroczków, które będą łączone później w krótkie nieskomplikowane choreografie. Oprócz podstawowych kroczków uczymy też co to jest rytm oraz jak wyliczać choreografie. Mimo, że jest to najniższy poziom ‚wtajemniczenia’ zabawa będzie równie wielka jak na innych grupach.

Zajęcia prowadzone są w wymiarze 1,15h w tygodniu. Pozwalają one naszym nowym tancerzom wejść po raz pierwszy w niezwykle bogaty świat tańca rodem zza oceanu, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa. Choreografie na tym poziomie zaawansowania, są mało skomplikowane, aczkolwiek wymagają dużego zaangażowania i skupienia co na końcu zajęć owocuje uśmiechem na twarzy. Każdy po wyjściu z sali marzy tylko o kolejnym treningu gdzie pozna kolejne kroki choreografii.

Zajęcia skierowane są do osób, które posiadają świadomość ciała oraz nie boją się wyzwań. Choreografie są nieco bardziej skomplikowane i bazują już nie tylko na rytmie, ale i na lini melodycznej utworu. Jeżeli miałaś/eś już jakieś doświadczenia taneczne to ta grupa jest właśnie dla Ciebie.

Zajęcia skierowane są do osób, które posiadają świadomość ciała oraz nie boją się wyzwań. Choreografie są nieco bardziej skomplikowane i bazują już nie tylko na rytmie, ale i na lini melodycznej utworu. Jeżeli miałaś/eś już jakieś doświadczenia taneczne to ta grupa jest właśnie dla Ciebie.