Live: Hip-Hop – Dasha Melekh – 26 maja – 18:00


Cześć fajnie, że tu jesteś!
Akcja #PomagajTanczac to otwarte pełnowymiarowe taneczne zajęcia online. Część wpływów przekazanych zostanie na pomoc placówkom medycznym w ramach zrzutki #graMYdlaKOSZAROWEJ, której jesteśmy partnerem. Z jednej strony jest to nasz sposób na solidarność w tej trudnej sytuacji z osobami na pierwszym froncie walki z drugiej zaś także nasza walka o przetrwanie studia.

Aby wziąć udział w zajęciach wypełnij DOKŁADNIE poniższy formularz, a w wiadomości zwrotnej dostaniesz dokładną informację co robić.

  • Na komputerze - zaloguj się na Facbooku ->wejdź na swój profil ->skopiuj adres z paska przeglądarki. | Na telefonie - uruchom aplikację Facebook->wejdź na swój profil->kliknij 3 kropki pod swoim imieniem->skopiuj link z dołu ekranu
    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Street Dance Academy Michał Czyżewski z siedzibą we Wrocławiu (54-129), ul. Drzewieckiego 5/21. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zajęć tanecznych oraz w celach marketingowych. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom takim jak współorganizatorzy, patroni medialni i innym podmiotom. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.